Máte doma kontrolu nad čistým vzduchem?Získejte ji.

Vizionáři 2020. Recuair s.r.o. získal čestné uznání.

Milujeme přírodu a vzduch. V tomto již jubilejním ročníku prestižní soutěže Recuair s.r.o. získala pěkné ocenění a to čestné uznání za technologický, ekonomický a společenský přínos v oblasti ochrany zdraví a ochrany životního prostředí. Automatické větrání se zpětným ziskem tepla zvyšuje komfort bydlení, bojuje s energetickou chudobou a navíc pomáhá k energetické soběstačnosti regionu. Nezanedbatelný je přínos pro zdraví obyvatelstva bytů a také přírodní zdroje.
Recuair, čestné uznání v soutěži Vizionář roku 2020

Tohoto ocenění si velmi vážíme, protože jsme ve společnosti podniků a osobností, které řeší socioekonomické dopady.
“V odborné porotě projektu Vizionáři byly zastoupeny organizace se zaměřením na dlouhodobou podporu inovací v podnikání a aplikovaném výzkumu, konkrétně: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Technologická agentura ČR, Úřad průmyslového vlastnictví ČR, Česká exportní banka, Český statistický úřad, Technologické centrum Akademie věd ČR, Akademie věd ČR, Asociace inovačního podnikání ČR, Asociace výzkumných organizací ČR, sdružení CzechInno a zástupci hlavních odborných partnerů projektu – Komerční banky a Českých Radiokomunikací.”
Titul Vizionář 2020 získaly čtyři subjekty, svá čestná uznání udělila porota letos celkem devíti inovativním počinům. Letos porota ocenila také dvě Osobnosti projektu Vizionáři 2020.
Gratulujeme k získání titulu Vizionáře roku 2020:
Eyedea Recognition s.r.o.
Národní Centrum Tkání a Buněk, a.s.
První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s.
VÚTS, a.s.
Který projekt s větráním řešíte právě teď? Řekněte nám o něm, rádi poradíme.