Máte doma kontrolu nad čistým vzduchem?Získejte ji.

Proč větrat s rekuperací tepla?

Co napsat o větrání s rekuperací tepla nejdříve? Čistý vzduch, finanční úspory, ticho na spánek, ekologie, který z přínosů vás zajímá nejvíce? Na počátku světa bydleli lidé jen tak venku, pak v jeskynních, domech, hradech, mnohabytových domech. V kmenech, vsích, městech, megapolích. Lidská populace se zvětšuje velmi rychle. Jen za 9 měsíců roku 2020 přibylo na světě více než 53milionu lidí. To je více než deset Českých republik.

Proto vznikla v 50. letech minulého století myšlenka na pasivní bydlení. Bydlení, které by zároveň umožnilo příjemné prostředí k bydlení a zároveň ušetřilo až 90% energie, která se obvykle k bydlení používá ve formě topení, chlazení, zkrátka k úpravě klima.
Život ve městech je čím dál těsnější.
Každý z nás svým rozhodnutím vybrat si pasivnější bydlení, bez náročných zdrojů topení a chlazení ovlivňuje budoucí životní prostředí. Žijeme rychle a žijeme dlouho. Je možné, že se dočkáme mnoha pozitivních změn. Že technologie pomohou čím dál většímu počtu lidí žít spokojeně a plně. V plném zdraví. Udělejme něco pro sebe. Změňme svůj přístup k bydlení. Dodnes jsou podporována starobylá řešení: menší kamna, lepší okna, více vaty na dům. Ale zanechme polovičatostí a udělejme změnu řádnou. Rekonstruujme a stavme v novém úsporném standardu.
Získejte s našimi partnery velmi kvalitní poradenství, dotační podporu.

Žít a bydlet tak, abych nepoškozoval životní prostředí. Nesplnitelný sen? Nebuďte pasivní, aktivně podpořte pasivní standard bydlení.