Máte doma kontrolu nad čistým vzduchem?Získejte ji.

Řízení automatického větrání s DC40, je opravdu snadné.

Co je dobrým standardem v oblasti řízení technologií? Jednoznačně se ukazuje, že intuitivnost a jednoduchost ovládání přes webové rozhraní, nebo appku, vítá většina obyvatel moderních bytů a domů. DC40 jsou pokojové tzv. decentrální, bezpotrubní větrací jednotky, které větrají tak, jak dýcháte. Jednoduše přinášejí do vašich plic kyslík a odvádějí mimo byt všechny vydýchané škodliviny.
Řízení automatického větrání DC40 od Recuair.

Polar, Enthalpy i HRV jsou v základní variantě Basic řízené přes domácí wi-fi síť s webovým rozhraním. Ve variantě Premium navíc obsahují čidlo CO2. Tak  poznají, kdy je potřeba zvýšit automaticky výkon větrání, aby se byt udržel čistý a plný blahodárného kyslíku. Vám tak stačí jen jednoduše zadat, že jedete na dovolenou, nebo chcete rozsvítit jinou barvu podsvícení.

To však nejsou jediné vychytávky, které jednotky v sobě mají.
Například pasivní přichlazování v létě využijete velmi rádi. Jedná se o funkci jednotek DC40, které hlídají vnitřní a vnější teploty. Pokud vyhodnotí, že by mohlo dojít k přehřátí místnosti, spustí se silnější větrání v době, kdy je venku chladněji. Třeba prší, nebo je noc. A tak i když jdete do práce, nebo za koníčky, spát, nemusíte se bát, že váš domov nebude dostatečně větrán, nebo přehřátý.

Automatické větrání je od toho automatické, aby vás nerušilo a zajistilo atmosféru čistého a vzdušného domova.
Zeptejte se našich obchodníků, nebo zavítejte k nám do Kralup, rádi vám DC40 větrací jednotky představíme osobně.