Máte doma kontrolu nad čistým vzduchem?Získejte ji.

Kočičky jsou tu. Chcete opravdu čistý vzduch v bytě?

Sezona alergenních pylů je noční můrou pro děti i dospělé. Uvažujete o pořízení čističky vzduchu? Pamatujte, že ze špinavého vzduchu čistý neuděláte. Čistý vzduch lze získat efektivně jen pomocí propojení s bytu s venkovním prostředím. Žádná, byť sebehezčí krabička do zásuvky vám z špinavého vnitřního vzduchu a přivedeného vzduchu oknem, čistý neudělá. Ať budete lapat prach, nebo ionizovat, bez kyslíku dovnitř a odvodu CO2 z vnitřku, budete jen lapat po dechu.
Kočičky. Recuair pro opravdu čistý vzduch v domě.

Jak udržet v bytě čistý vzduch se ptá mnoho zákazníků. Více než třetina obyvatelstva ČR se potýká dlouhodobě s alergiemi (výzkum Engage hill, 2020). Bohužel dosud více než 95% lidí neví jak problém s čistým vzduchem komplexně vyřešit. 

Recuair je tu proto, aby po třech letech výzkumu a vývoje ve spolupráci s ČVUT a střediskem pro testování UCEEB přinesl na trh špičku v oboru větrání bytů a malých obytných prostor. Získejte kontrolu nad čistotou svého bytu s DC40.

Vysokokapacitní filtry pro záchyt jemných částic včetně prachu, pylu jsou standardem a při plném výkonu větrací jednotky není slyšet provoz jednotky více, než padající list. To je hlavní výhodou jednotky DC40 pro větrání bytů. Tichý a kvalitní přívod čistého vzduchu z venkovního prostředí a odvod špinavého vzduchu ven, mimo byt. Filtr označení M5, nebo F7 a nízká hlučnost zároveň je to, co činí jednotku DC40 unikátní a zajímavou pro moderní řešení bydlení ve městech.

Pylový a navíc skládaný, vysokokapacitní  filtr snadno a jednoduše vymění i 12ti leté dítě. Bez šroubováku, štaflí, nebo jiných obstrukcí.
Na výměnu filtrů vás jemně upozorní jednotka sama. Frekvence výměny je cca 3-4 měsíce podle provozu jednotky.

Jednu elegantní, bílou sadu filtrů dáváme navíc  při instalaci DC40 zdarma.
Dárek pro vás a vaše děti.