Máte doma kontrolu nad čistým vzduchem?Získejte ji.

Řešíte špatný spánek, chybějící soustředění, nebo dýchací potíže?

Význam kvalitního spánku pro naše psychické i fyzické zdraví není nutné dlouho vysvětlovat. Kdo by se nechtěl probouzet plný energie a s dobrou náladou? Přesto více než 20% obyvatelstva uvádí dlouhodobé potíže. Kromě spánkové hygieny odborníci radí správně větrat.
Získejte znovu celonoční spánek. Recuair

Především ložnice jsou místem s největší koncentrací vydýchaného vzduchu. A stejně jako nedostatek spánku, tak i nedostatek kvalitního vzduchu způsobuje snížení výkonnosti, bolesti hlavy, poruchy soustředění, obranyschopnosti a řadu dalších potíží.

Slyšeli jste už o syndromu nemocných budov? Současný životní styl zdravému spánku nepřeje po žádné stránce. Kromě psychické zátěže, je tu také projekčně a stavebně často nezvládnutý trend pasivních domů, či energeticky úsporné rekonstrukce. Pak je to  spíše na úkor zdravého prostředí pro život lidí. Zatímco skutečným vyhazováním peněz oknem je větrání bez  řízeného větrání se zpětným ziskem tepla. Přesně to je totiž rekuperace

V zájmu energetické úspory a zdravého prostředí v bytech vám nabízíme zařízení České výroby RECUAIR DC40. Pokojovou jednotku která optimalizuje vlhkost, filtruje prach, odstraňuje nežádoucí pachy a vydýchaný vzduch, snižuje množství virové a bakteriální nákazy, přivádí kyslík a to všechno v úplné tichosti, za minimálních nákladů.

Jak moc se to vše týká právě vašeho domova? Napište nám a zapůjčete si měřící přístroj kvality vzduchu na doma. Celé jaro jej půjčujeme zdarma! A výsledky, případným řešením vaší situace vás rádi provedeme. Případně využijte jarní 5% slevu na pořízení samotné rekuperace.