Máte doma kontrolu nad čistým vzduchem?Získejte ji.

Alergie a astma u dětí. Co je příčinou?

Zdravý vzduch je pro správné fungování našeho organismu nesmírně důležitý. Kýchání, svědění, problematická kůže, apatie nebo chronický kašel? Zanedbané větrání kvůli projevům alergií bývá častou příčinou astmatu. Jak vyvětrat bez prachu, pylu a škodlivin?
Plísně a alergie, astma u dětí. ozdravte svůj domov automatickým větráním s rekuperací. Recuair

Každý alergik má z větrání hrůzu. S čistým vzduchem totiž z venku přichází také nepříjemný pyl, prach, smog nebo hluk z ulice. Při dětech platí přecitlivělost na každé podráždění dvojnásob. Kromě vydýchanosti (vysoká koncentrace CO2) bojujeme také s vlhkostí. Ta je bohužel často spojená s plísní, kterou jsou nejvíce ohroženy právě děti, starší jedinci a lidé se špatným imunitním systémem. Zdravotní stav v plesnivém prostředí se ale nezhoršuje jenom alergikům nebo astmatikům. Plísní trpí všechno – od neživého nábytku, přes elektroniku, až po živé rostliny, nebo domácí mazlíčky. Ne však se všechno co škodí projeví hned.

Čističky vzduchu, které jenom lapají prach, nebo ionizují vzduch nejsou řešením. Pro dlouhodobou pohodu je nutné řešit příčinu v souvislostech. Naše rekuperační zařízení České výroby RECUAIR DC40 zajistí:

  1. vysokokapacitní filtraci pylu a prachu
  2. přívod čerstvého vzduchu, odvod CO2, škodlivin a zápachů
  3. tiché větrání 24/7 s nízkou provozní spotřebou a bez nutnosti otevírání oken.

RECUAIR DC40 tedy optimalizuje vlhkost, filtruje pyl, prach, smog, bakterie, viry, plísně, odstraňuje nežádoucí pachy, vydýchaný vzduch, přivádí kyslík a to všechno v úplné tichosti.

Patříte k těm, co mají ve svém okolí někoho chronicky nemocného, nebo s alergií? Napište nám a zapůjčte si měřící přístroj kvality vzduchu na doma. Celé jaro jej půjčujeme zdarma! A výsledky, případným řešením vaší situace vás rádi provedeme. Případně využijte 5% slevu na pořízení samotné rekuperace. Automatické větrání můžete mít namontované už za 2,5 hodiny i s úklidem!