Máte doma kontrolu nad čistým vzduchem?Získejte ji.

Nenechte se rušit. Vychutnejte si čerstvý vzduch bez hluku z ulice.

Pouštíte si během vlahých letních večerů do ložnice oknem na ventilačku také hluk aut, vlaků či podnapilé rozhovory kolemjdoucích? Už jste někdy svůj mozek raději trápili nižším obsahem kyslíku v místnosti, než aby vás z přemýšlení či rozhovoru měl vytrhávat ruch ulice? Tuto přemrštěnou cenu za čerstvý vzduch neplaťte. Je totiž úplně zbytečná.
Recuair při větrání bytů eliminuje hluk z ulice, větrejte s DC40

Přestaňte dělat kompromisy mezi větráním a kvalitním spánkem či lepší koncentrací během dne. Ani bydlení ve městě rozhodně neznamená, že byste doma prostě nemohli mít ticho a museli se spokojit s více či méně častým zvukovým obtěžováním nebo špatným vzduchem. Vybavte svou domácnost rekuperací DC40, tichým větráním s nízkou provozní spotřebou a bez nutnosti otevírání oken.

 

Nedělá hluk samotná rekuperace?

Naši rekuperační jednotku DC40 se nemusíte bát umístit klidně třeba hned nad postel. Při plném výkonu vydává maximálně 32 decibelů. Při nejnižším pouhých 15 decibelů, což je na samotné hranici slyšitelnosti. Pro srovnání – “tichý pokoj” odborníci definují 33 decibely, šumění listí vydává decibelů skoro 2x tolik. Nižší hlučnost mají už jen jednotky, které dokáží filtrovat pouze prach, a i to velmi neefektivně.

 

Ani pokud zrovna usilovně přemýšlíte o nesmrtelnosti chrousta nebo si například lámete hlavu nad daňovým přiznáním, nic vás neruší, ba naopak – díky DC40 vás doma ve dne v noci posiluje blahodárné ticho a přirozeně čistý vzduch jako na horských vrcholcích. A to i pokud vám pod okny řve hlavní dopravní tepna.

 

Užijte si doma “výberové ticho so zárukou”, o kterém zpívá Pavol Habera 🙂 O nesporných výhodách rekuperačních jednotek dobře ví i hygienické stanice, které v případě zvýšené venkovní hlučnosti předepisují povinnost jejich instalace spolu s okny bez možnosti otevírání. Dopřejte si čistý vzduch bez zplodin, prachu, pylů a hluku, ať už bydlíte kdekoliv.

 

Rádi vám se vším pomůžeme a poradíme. Napište nám ještě dnes.