Máte doma kontrolu nad čistým vzduchem?Získejte ji.

Pachy v bytě. Zbavte se jich. Hned.

Věděli jste, že naše mozky mají speciální čidla, která velmi rychle na podvědomé úrovni registrují různé pachy a okamžitě je vyhodnocují systémem líbí/nelíbí? Pokud máte psa, kočku, ale třeba i akvarijní rybičky, nebo hnojíte květiny, uklízíte byt. Tedy vytíráte podlahy, myjete nádobí, perete. To vše voní, nebo páchne. Nenápadně, avšak neustále vydechuje své výpary také nábytek, látky, podlahové krytiny a na velkém území Čech je nezanedbatelnou škodlivinou ve vzduchu i rakovinotvorný Radon.
čistý a voňavý vzduch. Recuair.

Nákupem vonných tyčinek, různých sprejů a čističek vzduchu zastíráte jeden nepříjemný fakt. Ve vašem bytě, není čistý vzduch. Vyvětráte okny, máte pocit, že je čisto. Za chvíli ale přijdou děti, manžel, nebo sousedka a krčí nos. Nebojte se, nejste v tom sami. Pořiďte si automatické větrání se zpětným ziskem tepla a váš byt bude nejen vonět. Bude v něm opravdu čistý vzduch.
Automatické větrání se zpětným ziskem spolehlivě odvětrá zápach z nového nábytku, zvířecích mazlíčků, nehod dětiček i štěněcích výrostků. Když odjedete na dovolenou, nevadí, že nevynesete před odjezdem koš. Odpadky a jejich vůně se po bytě nerozšíří. Ani známý pocit zatuchlosti vás po návratu z týdenního pobytu na chalupě nečeká.
Mějte čistý a zdravý byt s DC40.
Objednejte si konzultaci již dnes. Voňavý život za to stojí.